Jsme Maresi Foodbroker

Jsme Maresi Foodbroker

V České republice jsme doma, ale naše společnost má rakouské kořeny. Skupina Maresi je domovem mnoha značek. Naše práce se vyznačuje růstem a úspěchem. Vítejte ve světě Maresi!

Čtěte dále Naše poslání

Žijeme značkami

Všechno začalo v roce 1955 vznikem jednoho z nejvýznamnějších rakouských značkových produktů, Maresi mléka do kávy ve skleněné lahvi se známým logem blond dívky copánky. Dnes Maresi Austria GmbH nabízí portfolio domácích i mezinárodních značek, z nichž mnohé jsou ve své kategorii lídry na trhu. Své know-how navíc firma rozšířila i do svých dceřinných společností v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Kromě naší prodejní síly oceňují naši obchodní partneři především naše marketingové znalosti. S neustálým dalším rozvojem vlastního portfolia značek držíme palce a disponujeme know-how v celém marketingovém mixu a agenturní sítí, z čehož profitují i ​​naši obchodníí partneři při uvádění a řízení značky.

Považujeme se za ústřední kontakt pro mezinárodní značky, které se chtějí prosadit v České republice nebo střední a východní Evropě. Naše řešení šitá na míru pro každou jednotlivou značku sahají od strategického řízení značky až po zavádění na POS.

„Ke každé značce přistupujeme, jako by byla naše vlastní. Naši značkoví partneři oceňují kvalitu naší podpory, pevné ukotvení na trhu a nasazení, se kterým pracujeme.“

Dr. Andreas Nentwich, Director of Marketing Maresi Austria

Váš spolehlivý partner v marketingu, obchodě i v logistice

Marketing

Silné hodnoty značky jsou naším faktorem úspěchu, návrh marketingového mixu je jasně založen na pozici značky. Marketingová strategie se neustále přizpůsobuje změnám na trhu, aby oslovila spotřebitele a zůstala pro ně zajímavá a relevantní.

Obchodní oddělení

Hledáme a nacházíme nový potenciál, optimalizujeme sortiment až po místo na regálu a jsme partnerem pro celý maloobchod a velkoobchod potravin, drogerie, e-commerce, elektroobchody a další. S naším týmem Key Account Manažerů a profesionálně vyškolenými regionálními manažery prodeje využíváme potenciál trhu a dosahujeme svých cílů.

Logistika

Náš specializovaný tým logistiky a zákaznického servisu zpracuje všechny vaše požadavky. Prostřednictvím hloubkových analýz potřeb a optimalizace procesů přivezeme vaše značky na místo určení.

Kvalita a inovace jsou naší hnací silou

Naše produkty a služby jsou zaměřeny na potřeby spotřebitelů. Spojujeme naše zkušenosti s moderním pohledem, abychom vyhověli jejich současným požadavkům. Sledujeme také spotřebitele v jejich současném omnichannel chování a stavíme mosty mezi jejich potřebami a prodejními místy. Naše značky najdete na nejrůznějších kontaktních místech: v klasickém kamenném maloobchodě, na čerpacích stanicích a online v e-commerce.

Kontaktujte nás

Máte dotazy ohledně našich služeb a oblastí podnikání nebo byste si s námi rádi promluvili o svých značkách? Pošlete nám svůj požadavek a zodpovědná kontaktní osoba se vám co nejdříve ozve.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.