S partnery na cestě k úspěchu

Na českém trhu zastupujeme celosvětově známé značky a naším cílem je vždy dlouhodobá spolupráce výhodná pro obě strany. Díky dlouhodobým vztahům poskytujeme vysoce kvalitní služby, rychle implementujeme změny a díky naší flexibilitě poskytujeme řešení na míru.

Čtěte dále Naše služby

Naši obchodní partneři

Dlouhodobá spolupráce nám umožňuje neustále se rozvíjet společně s našimi partnery. Neustálý hon za kvalitou nás spojuje a je v konečném důsledku předpokladem vzájemného úspěchu.

Partnerské značky

O každou značku, která nám byla svěřena, pečujeme, jako by byla naše vlastní. Naše služby přizpůsobujeme potřebám a stávající infrastruktuře našeho obchodního partnera. Působit jako plnohodnotná národní organizace je pro nás dobře zavedenou praxí, kdy tým obchodních zástupců funguje jako prodloužená ruka a podpora oddělení Key Account Manažerů.

Obchodní partneři

Naši obchodní partneři v retailu oceňují dlouhodobou vzájemnou spolupráci, naše know-how a kvalitu naší podpory. S našimi značkami se vždy snažíme oživit kategorii a dosáhnout růstu společně jako partneři.

Logistický partner

S našimi logistickými partnery nás spojuje kvalita služeb, rychlost implementace a nezbytná flexibilita pro řešení na míru. Společně s neustále optimalizovaným dodavatelským řetězcem zajišťujeme dostupnost zboží a optimální umístění na POS jako základ pro optimální zákaznický přístup.

Staňte se naším obchodním partnerem

Staňte se naším obchodním partnerem

Máte otázky ohledně našeho potenciálního obchodního partnerství a chcete se dozvědět více? Pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte Maresi