Žijeme značkami

Všechno začalo v roce 1955 vznikem jednoho z nejvýznamnějších rakouských značkových produktů, Maresi mléka do kávy ve skleněné lahvi se známým logem blond dívky copánky. Dnes Maresi Austria GmbH nabízí portfolio domácích i mezinárodních značek, z nichž mnohé jsou ve své kategorii lídry na trhu. Své know-how navíc firma rozšířila i do svých dceřinných společností v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Kromě naší prodejní síly oceňují naši obchodní partneři především naše marketingové znalosti. S neustálým dalším rozvojem vlastního portfolia značek držíme palce a disponujeme know-how v celém marketingovém mixu a agenturní sítí, z čehož profitují i ​​naši obchodníí partneři při uvádění a řízení značky.

Považujeme se za ústřední kontakt pro mezinárodní značky, které se chtějí prosadit v České republice nebo střední a východní Evropě. Naše řešení šitá na míru pro každou jednotlivou značku sahají od strategického řízení značky až po zavádění na POS.

Maresi Austria dosáhla nejvyšší úrovně certifikace IFS BROKER v roce 2016. IFS BROKER je mezinárodně uznávaným standardem pro bezpečnost a kvalitu potravin a zajišťuje, že produkty splňují přísné požadavky na hygienu, specifikované vlastnosti produktů a bezpečnost produktů – na což jsme velmi hrdí.

Kariéra
u Maresi

Kontaktujte<br>nás!

Kontaktujte
nás!

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.