Rychle a efektivně

Rychle a efektivně

Dopravíme vaše značky ke spotřebiteli rychle a efektivně. Od vyzvednutí ve vašem skladu až po transport, převzetí a systémové zpracování zboží. Kvalita služeb, kontrolovaná rychlost a nezbytná flexibilita pro řešení šitá na míru tvoří základ našich služeb pro naše partnery doma i v zahraničí.

Čtěte dále

Spolehlivé dodání a dodržení dodacích termínů

Naše specializované logistické oddělení si udělá čas na to, aby pochopilo vaše obavy. Prostřednictvím hloubkových analýz a optimalizace procesů přivezeme vaše značky na místo určení.

Průběžně optimalizovaný dodavatelský řetězec zajišťuje jistotu dostupnosti zboží a optimální umístění na POS jako základ optimálního přístupu k zákazníkovi.“

Alexander Maurerlehner, Vedení Supply Chain Management Maresi Austria

Maresi Logistika

Plánování, koordinace a kontrola logistického řetězce jsou hlavními úkoly logistického oddělení Maresi a umožňují efektivní implementaci všech procesů pro naše zákazníky i partnery.

Plánování

Naši specialisté plánují provozní trasy a provozní procesy přesně na míru požadavkům našich zákazníků - až po optimální implementaci procesů.

Koordinace

V rámci řízení dodavatelského řetězce jsou všechny činnosti spojené s nákupem, převodem a řízením logistiky koordinovány a řízeny efektivním řízením.

Řízení

Prostřednictvím úspěšného plánování a koordinace můžeme v konečném důsledku zajistit, že správný produkt je k dispozici ve správný čas a na správném místě pro správného zákazníka.